Čím sa líšime od ostatných?

kamenne pomniky svidnikKamenárstvo PLUS skutočne vyčnieva spomedzi ostatných z niekoľko veľmi dôležitých dôvodov, čím je kvalita, široká škála produktov a služby zákazníkom.

Naša kvalita je kontrolovaná od začiatku až do konca každého projektu. Vďaka naším partnerom, sme schopní slúžiť každému klientovi, ako by bol naším jediným klientom. Efektivita práce nášho tímu poskytuje vysokú úroveň výrobkov. Máme striktné zmluvné podmienky s našimi partnermi, ktoré nám umožňujú kontrolovať každý krok procesu. Počnúc tým, keď je surovina vyčlenená z kameňolomu, počas jej spracovania, vyrezávania, leštenia až po dopravu produktu k nám a v konečnom dôsledku aj jeho finálna inštalácia. Naša kontrola procesu výroby nám dáva náskok pred konkurenciou. Na oplátku budete mať väčší osoh a spokojnosť z výrobku, ktorý bude lepšie vyhovovať vašim individuálnym potrebám. Napokon, jedna z oblastí na ktorú sme najviac hrdí a za ktorou si stojíme sú služby zákazníkom, ktoré berieme veľmi seriózne. Koniec koncov, je to zákazník, ktorý nam pomáha sa zdokonaľovať a rozvíjať sa. Každému zákazníkovi, ktorý prejde našimi dverami, alebo nás inak skontaktuje, sa dostane úcty, ktorú si zaslúži.
Sme tu pre vás a vaše potreby a preto by sme chceli tento moment pre vás zachovať dokonalý.

V Kamenárstve PLUS myslíme taktiež na zajtrajšok, nielen na dnes. Vďaka vám a dobrým vzájomným vzťahom budujeme silnejšie základy pre našu budúcnosť. Môžete si u nás vybrať zo širokého sortimentu náhrobných kameňov a pomníkov. V našej ponuke nájdete kamene jednoduchých tvarov, ako aj extrémne zložité vyrezávané pomníky. Máme ten správny kus pre vás, ručíme za to. Podľa želania zákazníka vieme upraviť alebo zmeniť akýkoľvek dizajn ktorý máme v ponuke. Nechajte svoju pamiatku na svojich milovaných žiť v ich obraze.

Kamenárstvo PLUS vám umožní vložiť kus vašej osobnosti, alebo osobnosti vášho milovaného do pomníka, pri ktorom môžete byt kreatívny a nemusíte sa obávať zmeniť niečo podľa vašich túžieb. Mysliac o pomníku pre vášho milovaného, na čo myslíte keď si ho predstavíte? Čo by mohlo zobraziť jeho osobnosť? Akú mal obľúbenú farbu? Ako si ho zapamätajú nasledujúce generácie vašej rodiny?
Toto sú veľmi dobré a opodstatnené otázky.
Iba vy môžete vedieť, čo môže byť najvhodnejšie pre vás a vášho blízkeho. Záleží vôbec na tom čo umiestním na mieste odpočinku zosnulého? Malo by. Časy, keď sme nemali na výber sa skončili. Individualizmus by mal byť prioritou. Obraz náhrobného kameňa, alebo pomníka sa teraz mení a to dáva ľuďom možnosť zanechať k nahliadnutiu ich odkaz pre budúce pokolenia. Príkladom sú mnohé staroveké národy, ako Grécke, Rímske, Egyptské a ďalšie. Aj po tisícročiach sme stále schopní vžiť sa do minulosti a vidieť človeka, akou bol osobnosťou ich doby.

Dnešné technológie nám dávajú ešte väčšiu možnosť vytvárať zložitejšie konštrukčné tvary a udržiavať vysoký štandard kvality výrobku. Sme schopní vyrobiť nielen čokoľvek čo potrebujete, ale aj za veľmi dobrú cenu.

Ako môžeme udržať špičkovú kvalitu a ešte ju ponúkať za prijateľne nízku cenu? Dokážeme to jedine našou spoluprácou so skutočným kameňolomom a ich výrobcami. Napriek tomu, že máme svoj ustálený cenník, priebežne sledujeme zmeny trhovej ceny vášho kameňa, aby sme sa ubezpečili, že dostávate tu najlepšiu cenu. Pre vás, klienta, je to veľký benefit vedieť, že u nás dostanete stále najlepšiu trhovú cenu kameňa.